Misja serwisu

Pierwsza wersja serwisu KredytStudencki.com.pl powstała w wakacje 2006 roku (oznacza to, że w 2016 roku będziemy obchodzić dziesięciolecie istnienia). Z uwagi na fakt, iż w tamtym czasie w internecie nie było strony, która w przystępny sposób przedstawiałaby informacje o kredycie studenckim, postanowiłem zmienić ten stan rzeczy. Spora odwiedzalność serwisu oraz korespondencja ze Studentami, skłoniły mnie do rozbudowy strony.

Obecnie moim głównym celem jest przekazanie kompleksowej wiedzy z zakresu kredytu studenckiego oraz sposobów rozsądnego zarządzania nim. Dodatkowo poruszam temat kredytów dla Polskich Studentów za granicą.

Każdy Student, który tutaj trafi znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to kim jesteś, skąd pochodzisz, ile masz pieniędzy – przy pomocy tych stron, możesz odmienić swoją sytuację, gorąco Cię do tego namawiam.

Nie chciałbym, aby KredytStudencki.com.pl był tworzony przez jedną osobę. Chciałbym, abyś i Ty włączył się w jego rozwój. Jest to serwis budowany z myślą o Studentach, zatem proces budowy nie może odbywać się bez udziału Studentów.

Zachęcam Cię do kontaktu ze mną, zachęcam Cię do włączenia się w prace nad tym serwisem. Napisz do mnie korzystając z formularza.

O autorze

Autorem serwisu jest Jakub Bis, który pracuje jako adiunkt w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Gospodarką Politechniki Lubelskiej.