Polityka Prywatności

RECENZJE CZYTELNIKÓW PIERWSZEGO WYDANIA EBOOKA Z 2007 ROKU

Wpisz swój adres email i pobierz najnowsze wydanie ebooka.

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony (Polityka Prywatności)

 

Chciałbym Panu bardzo podziękować za dużą aktywność w propagowaniu kredytu studenckiego. Szkoda, że nie natrafiłem na Pana e-booka wcześniej, ale lepiej późno niż wcale. Zajmuję się w pewnym stopniu inwestowaniem i dzięki Pana publikacji (oraz forum) na pewno moje zyski będą większe!

Pozdrawiam,

Filip Grajewski

 

Na początku chciałbym pogratulować ciekawej, darmowej publikacji. Książka napisana bardzo prostym i czytelnym językiem. Czytając nie miałem także częstego uczucia, że jest więcej sztucznej treści, która nie zajmuje sie merytorycznymi tematami, a tylko fizycznie wydłuża jej długość.

Co do samej treści, to pierwsza dotycząca samego kredytu dodatkowo jest poparta ankietą, co uwiarygodnia Pana poglądy. Prościej a zarazem bardziej fachowo, nie da sie tego napisać – Brawo!

Pozdrawiam,

Łukasz Kolek.

 

Zdziwiłem się troszeczkę końcówką pracy, nie spodziewałem się że znajdą się tam porady jak zmienić swoje nastawienie do pieniędzy aby uzyskać NF. Przyznam że niedawno skończyłem czytać książkę „Bogaty ojciec, Biedny ojciec” i mocno zastanawiałem się czy wziąć ten kredyt, autor nie zalecał życia na kredytach. Doszedłem jednak do wniosku że jest to szansa na najciekawszy kredyt w moim życiu mam nadzieje że uda utrzymać mi się na studiach do końca aby w całości wykorzystać jego szansę która mi daję aby jak najszybciej uzyskać NF.

Pozdrawiam i naprawdę Dziękuję za Pańską pracę.

Piotr Żak, Student Politechniki Śląskiej

 

Dostałam dziś maila z informacją o ukazaniu się ebooka i od razu wzięłam się do jego lektury. Szczerze mówiąc przeczytałam go bardziej z ciekawości niż z chęci dowiedzenia się czegoś o osiągnięciu niezależności finansowej. Wydawało mi się że będzie to coś w stylu reklamy jakiegoś banku albo listy niemożliwych do spełnienia czynności które można wykonać aby osiągnąć niezależności finansową. Ale przyznaje, że miło się rozczarowałam!!

Chciałabym serdecznie podziękować Panu za stworzenie tego e-booka, gdyż posiada on moim zdaniem wiele cennych rad i jest niezwykle pomocny. Ja osobiście nie należę do osób zbyt przedsiębiorczych, ale sądzę że rady których Pan udzielił w swojej publikacji są przydatne również, a może nawet przede wszystkim takim właśnie osobom, ponieważ pomagają wygracować tę ważną w życiu cechę. Jestem pewna że poprzez napisanie tego e-booka pomógł Pan wielu osobom, mnie na pewno.

Bardzo spodobało mi się również to że książka nie mówi jednie o tym jak się wzbogacić ale też o tym że należy dzielić sie z innymi. Muszę przyznać że po lekturze tekstu zaczynam się poważnie zastanawiać nad wzięciem kredytu studenckiego, mimo iż mieszkam z rodzicami i oni mnie utrzymują.

Jeszcze raz serdecznie Panu dziękuję za napisanie tego e-booka.

Pocieszające jest to , że są jeszcze w tym kraju ludzie którzy są chętni bezinteresownie pomagać innym.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Sowa

 

Czytając Pańskie dzieło po raz kolejny uświadomiłem sobie, że KS to jest to. Nie pobieram jeszcze KS, bo jestem dopiero w klasie maturalnej (i dlatego nie pomogłem i nie wypełniłem ankiety). Naprawdę, jestem pełen podziwu dla całej inicjatywy. Natchniony przykładem razem z moim matematykiem w zeszłym roku szkolnym utworzyliśmy Szkolne Koło Inwestorskie. Chciałbym na jednym z kolejnych spotkań posłużyć się Pańskim ebookiem i uświadomić kolejnych młodych 🙂

Pozdrawiam

Michał

 

Zawartość merytoryczna dotycząca kwestii kredytu, jego otrzymania, wniosków itp. jest dość przejrzysta i jasna nawet największy laik łatwo może się połapać i bez trudu wybrać bank, zgromadzić dokumenty i czekać na pierwszą transzę 🙂 Co do drugiej części widać tam myśl i filozofie Kiyosakowiczow (przepraszam za to spolszczenie), po przeczytaniu tego juz tylko krok do sięgnięcia po książki Kiyosakiego i innych autorów zajmujących się tematyka szeroko pojętej wolności finansowej.

DOBRA ROBOTA

Pozdrawiam Krzysiek

 

 

Właśnie skończyłam czytać ebooka:). Gratuluje raz jeszcze pomysłu i dziękuję za rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z kredytem studenckim. Ebook jest bardzo czytelny, przejrzysty i zawiera na prawdę najistotniejsze i ważne informacje. No i ten dodatek na temat oszczędzania… ja już wcześniej na Pana stronie czytałam jak to powinno się mądrze odkładać, ale z przyjemnością przeczytałam informacje zawarte w ebooku. Muszę się przyznać, że wzięcie kredytu przeze mnie wiąże się ( a raczej wiązało) z pewnym lękiem ale jest to dobry moment na prawdziwe osczędzanie i jednocześnie inwestowanie w siebie, ponieważ część pieniędzy z transzy planuje przeznaczyć na opłacenie kursu a część na chcę inwestować.

Jeszcze raz dziękuję za wszelki informacje i za cudowną pracę jaką Pan wkłada by pomóc studentom! Teraz bardziej będę przygotowana przy składaniu wniosku o kredyt ( bo za pierwszym razem złożyłam ale zrezygnowałam bo nie mogłam znaleźć poręczycieli).

Pozdrawiam serdecznie.

Dorota

 

 

 Zaczęłam przeglądać ebooka jakby z poczucia obowiązku, bo przecież lada moment składam wszystkie dokumenty, bo przecież włożył Pan w to tyle pracy i jedyną drogą odwdzięczenia się będzie przeczytanie tego, co zostało przygotowane.. W nienajlepszym humorze zaczęłam czytać. Wiele informacji znam ze strony www. Przeciągałam tekst niżej i niżej… aż doszłam mniej więcej do połowy ebooka (str. 53?). Zaczęłam czytać i coraz bardziej otwierać oczy ze zdumienia!

Nagle przyszło mi do głowy coś strasznego: CO JA ROBIĘ Z MOIM KREDYTEM STUDENCKIM?! Nagle zrozumiałam, ze JA PO PROSTU (podświadomie) CHCĘ WRESZCIE MIEĆ PIENIĄDZE na koncie… nie mając przy tym NAJMNIEJSZEGO planu(!!!!!!!!), co z tymi pieniędzmi zrobić, aby ich nie zmarnować. Ok, chciałam zainwestować w dobry kurs językowy, ale aktualnie ten plan również upadł z różnych powodów, o których nie warto tu pisać..

Nie miałam pojęcia na czym tak naprawdę polegają finanse osobiste. Dopiero Pański ebook wytłumaczył wszystko krok po kroku. Może nie potrafię na razie pomyśleć o emeryturze i odkładaniu pieniędzy, z których skorzystam za 50 lat, ale tak czy siak zobaczyłam pewne możliwości inwestowania W SIEBIE, o których miałam dość blade pojęcie.. <głupio mi> Teraz będę się zastanawiać, co dalej.. jak najlepiej wykorzystać KS.

Moja rodzina od ZAWSZE nie miała (i nie ma) ani grosza oszczędności. Dlatego wiem, że pewnego dnia stanę po prostu sama na pustkowiu życia i będę musiała wszelkimi sposobami sobie poradzić. … jakoś. 🙁 I wcale nie jest to tak daleka perspektywa…

Moja recenzja jest już trochę przydługa, jednak chciałabym, aby wiedział Pan, że ebook okazał się być inspirujący. Informacje w nim zgromadzone to istna skarbnica wiedzy i wskazówek ‚na przyszłość’. Moi znajomi mają już linka do strony. Dziękuję – w swoim i ich imieniu.. 🙂

Ada

Wpisz swój adres email i pobierz najnowsze wydanie ebooka.

Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony (Polityka Prywatności)